You are here: Home Dogodki in novice La Maratona Dolomiti 2011

Dogodki in novice

La Maratona Dolomiti 2011

Na pobudo našega člana Mihe Resnika, se je septembra 2010 šest naših članov prijavilo na največji rekreativni kolesarski maraton v Evropi - Maraton Dolomiti. Upali smo, da se bomo kot srečni izžrebanci lahko udeležili tega velikega kolesarskega dogodka.

Sreča je bila tokrat na naši stani.

 Maratona 10.07.2011 s startom v La Vili  in ciljem v Corvari smo se se torej udeležili: Miha Resnik, Milan Zupančič, Robert Šušteršič, Marko Čepon, Janja Potrebuješ, Andrej Potrebuješ. Preizkušali smo se na 106 in 55 km.

Zadovoljni s svojimi dosežki, predvsem pa polni vtisov o prečudoviti okolici in super organizaciji dogodka se bomo izkušnje še dolgo spominjali s pomočjo slik v galeriji Dolomiti 2011 .

You are here: Home Dogodki in novice La Maratona Dolomiti 2011