You are here: Home Dirka na Koreno rezultati Rezultati 2016 kolesarji

rezultati

Rezultati 2016 kolesarji

Rezultati 2016 kolesarji
             
             
             
16. Kolesarska dirka na Koreno        
Horjul, 17.9.2015          
             
             
             
Podatki o tekmi:          
Organizator: KK Zapravljivček        
Obdelava podatkov: KK Zapravljivček        
Podatki o progi:          
Dolžina: 5,8 km        
Višinska razlika: 360 m        
Čas starta: 14:00        
             
             
             
             
             
Število prijavljenih: 43        
             
             
             
Razvrstitev po kategorijah:
             
             
             
Ženske A (1976 in mlajše)        
Mesto St. št. Priimek in ime Letnik Klub/kraj Čas (h:min:sek) Zaostanek
1 8 Opeka Aja 1979 KD Branik Maribor  0 : 17 : 15, 2  0 : 00 : 00, 0
2 110 Maček Tina 1984 Metrel  0 : 21 : 46, 8  0 : 04 : 31, 6
3 4 Oražem Nina 1978    0 : 24 : 34, 5  0 : 07 : 19, 3
4 117 Oblak Kati 1981 Metrel  0 : 28 : 16, 7  0 : 11 : 01, 5
             
             
             
Ženske B (1975 in starejše)        
Mesto St. št. Priimek in ime Letnik Klub/kraj Čas (h:min:sek) Zaostanek
             
             
             
Moški A (2001 in mlajši)        
Mesto St. št. Priimek in ime Letnik Klub/kraj Čas (h:min:sek) Zaostanek
             
             
             
Moški B (2000 do 1996)        
Mesto St. št. Priimek in ime Letnik Klub/kraj Čas (h:min:sek) Zaostanek
1 31 Stražišar Jan 1996    0 : 15 : 14, 7  0 : 00 : 00, 0
2 2 Vochl Urban 2000    0 : 17 : 26, 5  0 : 02 : 11, 8
             
             
             
Moški C (1995 do 1986)        
Mesto St. št. Priimek in ime Letnik Klub/kraj Čas (h:min:sek) Zaostanek
1 20 Alič Miha 1990 ŠD Špik Lučine  0 : 14 : 57, 9  0 : 00 : 00, 0
2 23 Potisk Tilen 1992 Poljane  0 : 15 : 09, 7  0 : 00 : 11, 8
3 49 Bevc Gašper 1990 KK Master Tim  0 : 15 : 15, 5  0 : 00 : 17, 6
4 121 Oblak Blaž 1991 ŠD Špik Lučine  0 : 16 : 13, 1  0 : 01 : 15, 2
5 119 Jereb Primož 1988 KK Zapravljivček  0 : 16 : 25, 2  0 : 01 : 27, 3
6 104 Čepon Grega 1988 KK Zapravljivček  0 : 17 : 38, 9  0 : 02 : 41, 0
             
             
             
Moški D (1985 do 1976)        
Mesto St. št. Priimek in ime Letnik Klub/kraj Čas (h:min:sek) Zaostanek
1 24 Prešeren Jani 1976 PVG Gulč BTS Company  0 : 14 : 12, 4  0 : 00 : 00, 0
2 1 Maček Marjan 1982 Metrel  0 : 15 : 53, 2  0 : 01 : 40, 8
3 44 Dolenc Marko 1983    0 : 17 : 07, 2  0 : 02 : 54, 8
4 19 Beč Boris 1981 KD LPP  0 : 17 : 18, 5  0 : 03 : 06, 1
5 27 Bovha Jure 1982 Kamen Kociper  0 : 17 : 47, 3  0 : 03 : 34, 9
6 17 Tavčar Jurij 1979 ŠD Bambi  0 : 17 : 56, 0  0 : 03 : 43, 6
7 21 Trček Marko 1979 KK Zapravljivček  0 : 18 : 27, 1  0 : 04 : 14, 7
8 56 Pintar Gašper 1985 KK Zapravljivček  0 : 22 : 10, 0  0 : 07 : 57, 6
9 47 Žitko Peter 1984    0 : 22 : 43, 5  0 : 08 : 31, 1
             
             
             
Moški E (1975 do 1966)        
Mesto St. št. Priimek in ime Letnik Klub/kraj Čas (h:min:sek) Zaostanek
1 32 Habič Boštjan 1975 Samotorica 56  0 : 15 : 01, 0  0 : 00 : 00, 0
2 7 Mesec Marjan 1973 ŠD Povž  0 : 15 : 15, 2  0 : 00 : 14, 2
3 37 Ožbolt Tomaž 1973 ŠD Grmada  0 : 16 : 30, 8  0 : 01 : 29, 8
4 101 Marolt Andrej 1971 KK Zapravljivček  0 : 17 : 02, 0  0 : 02 : 01, 0
5 3 Oražem Aleš 1973 KD Alpe SIS  0 : 17 : 07, 5  0 : 02 : 06, 5
6 15 Golob Grega 1969 Degree  0 : 17 : 53, 6  0 : 02 : 52, 6
7 25 Kogovšek Robert 1966 KK TurboM  0 : 18 : 09, 5  0 : 03 : 08, 5
8 109 Rajner Tilen 1967 Samotorica 56  0 : 20 : 47, 9  0 : 05 : 46, 9
9 43 Malovrh Leon 1972 ŠD Agonija  0 : 23 : 14, 0  0 : 08 : 13, 0
10 33 Tehovnik Jakob 1970 Samotorica 56  0 : 27 : 31, 3  0 : 12 : 30, 3
11 28 Bartol Boštjan 1969 Samotorica 56  0 : 27 : 36, 2  0 : 12 : 35, 2
             
             
             
Moški F (1965 do 1956)        
Mesto St. št. Priimek in ime Letnik Klub/kraj Čas (h:min:sek) Zaostanek
1 18 Skubic Borislav 1958 ŠD TurboM  0 : 16 : 50, 6  0 : 00 : 00, 0
2 34 Černigoj Milan 1964 KD LPP  0 : 17 : 14, 7  0 : 00 : 24, 1
3 5 Marko Debevc 1963 Bambi  0 : 17 : 43, 1  0 : 00 : 52, 5
4 100 Detiček Edvard 1962 ŠD Bambi  0 : 19 : 10, 4  0 : 02 : 19, 8
5 36 Suhdolnik Jani 1958 BG Gulč  0 : 19 : 42, 5  0 : 02 : 51, 9
6 113 Petkovšek Gorazd 1965 ŠD Metrel  0 : 20 : 35, 2  0 : 03 : 44, 6
7 35 Leben Ludvik 1960    0 : 21 : 35, 1  0 : 04 : 44, 5
             
             
             
Moški G (1955 in starejši)        
Mesto St. št. Priimek in ime Letnik Klub/kraj Čas (h:min:sek) Zaostanek
1 12 Boštic Ljubo 1952 Pivovarna Union  0 : 17 : 36, 4  0 : 00 : 00, 0
2 16 Oblak Vinko 1952 Rovte  0 : 19 : 49, 9  0 : 02 : 13, 5
3 9 Peternel Franc 1951 ŠD Sveti Urban  0 : 20 : 16, 9  0 : 02 : 40, 5
4 10 Bahar Milan 1938 KK Postojna  0 : 23 : 04, 5  0 : 05 : 28, 1
             
             
             
Razvrstitev - absolutno:
             
             
             
Ženske:          
Ž. abs. St. št. Priimek in ime Letnik Klub/kraj Čas (h:min:sek) Zaost. abs.
1 8 Opeka Aja 1979 KD Branik Maribor  0 : 17 : 15, 2  0 : 00 : 00, 0
2 110 Maček Tina 1984 Metrel  0 : 21 : 46, 8  0 : 04 : 31, 6
3 4 Oražem Nina 1978    0 : 24 : 34, 5  0 : 07 : 19, 3
4 117 Oblak Kati 1981 Metrel  0 : 28 : 16, 7  0 : 11 : 01, 5
             
             
             
Moški:          
M. abs. St. št. Priimek in ime Letnik Klub/kraj Čas (h:min:sek) Zaost. abs.
1 24 Prešeren Jani 1976 PVG Gulč BTS Company  0 : 14 : 12, 4  0 : 00 : 00, 0
2 20 Alič Miha 1990 ŠD Špik Lučine  0 : 14 : 57, 9  0 : 00 : 45, 5
3 32 Habič Boštjan 1975 Samotorica 56  0 : 15 : 01, 0  0 : 00 : 48, 6
4 23 Potisk Tilen 1992 Poljane  0 : 15 : 09, 7  0 : 00 : 57, 3
5 31 Stražišar Jan 1996    0 : 15 : 14, 7  0 : 01 : 02, 3
6 7 Mesec Marjan 1973 ŠD Povž  0 : 15 : 15, 2  0 : 01 : 02, 8
7 49 Bevc Gašper 1990 KK Master Tim  0 : 15 : 15, 5  0 : 01 : 03, 1
8 1 Maček Marjan 1982 Metrel  0 : 15 : 53, 2  0 : 01 : 40, 8
9 121 Oblak Blaž 1991 ŠD Špik Lučine  0 : 16 : 13, 1  0 : 02 : 00, 7
10 119 Jereb Primož 1988 KK Zapravljivček  0 : 16 : 25, 2  0 : 02 : 12, 8
11 37 Ožbolt Tomaž 1973 ŠD Grmada  0 : 16 : 30, 8  0 : 02 : 18, 4
12 18 Skubic Borislav 1958 ŠD TurboM  0 : 16 : 50, 6  0 : 02 : 38, 2
13 101 Marolt Andrej 1971 KK Zapravljivček  0 : 17 : 02, 0  0 : 02 : 49, 6
14 44 Dolenc Marko 1983    0 : 17 : 07, 2  0 : 02 : 54, 8
15 3 Oražem Aleš 1973 KD Alpe SIS  0 : 17 : 07, 5  0 : 02 : 55, 1
16 34 Černigoj Milan 1964 KD LPP  0 : 17 : 14, 7  0 : 03 : 02, 3
17 19 Beč Boris 1981 KD LPP  0 : 17 : 18, 5  0 : 03 : 06, 1
18 2 Vochl Urban 2000    0 : 17 : 26, 5  0 : 03 : 14, 1
19 12 Boštic Ljubo 1952 Pivovarna Union  0 : 17 : 36, 4  0 : 03 : 24, 0
20 104 Čepon Grega 1988 KK Zapravljivček  0 : 17 : 38, 9  0 : 03 : 26, 5
21 5 Marko Debevc 1963 Bambi  0 : 17 : 43, 1  0 : 03 : 30, 7
22 27 Bovha Jure 1982 Kamen Kociper  0 : 17 : 47, 3  0 : 03 : 34, 9
23 15 Golob Grega 1969 Degree  0 : 17 : 53, 6  0 : 03 : 41, 2
24 17 Tavčar Jurij 1979 ŠD Bambi  0 : 17 : 56, 0  0 : 03 : 43, 6
25 25 Kogovšek Robert 1966 KK TurboM  0 : 18 : 09, 5  0 : 03 : 57, 1
26 21 Trček Marko 1979 KK Zapravljivček  0 : 18 : 27, 1  0 : 04 : 14, 7
27 100 Detiček Edvard 1962 ŠD Bambi  0 : 19 : 10, 4  0 : 04 : 58, 0
28 36 Suhdolnik Jani 1958 BG Gulč  0 : 19 : 42, 5  0 : 05 : 30, 1
29 16 Oblak Vinko 1952 Rovte  0 : 19 : 49, 9  0 : 05 : 37, 5
30 9 Peternel Franc 1951 ŠD Sveti Urban  0 : 20 : 16, 9  0 : 06 : 04, 5
31 113 Petkovšek Gorazd 1965 ŠD Metrel  0 : 20 : 35, 2  0 : 06 : 22, 8
32 109 Rajner Tilen 1967 Samotorica 56  0 : 20 : 47, 9  0 : 06 : 35, 5
33 35 Leben Ludvik 1960    0 : 21 : 35, 1  0 : 07 : 22, 7
34 56 Pintar Gašper 1985 KK Zapravljivček  0 : 22 : 10, 0  0 : 07 : 57, 6
35 47 Žitko Peter 1984    0 : 22 : 43, 5  0 : 08 : 31, 1
36 10 Bahar Milan 1938 KK Postojna  0 : 23 : 04, 5  0 : 08 : 52, 1
37 43 Malovrh Leon 1972 ŠD Agonija  0 : 23 : 14, 0  0 : 09 : 01, 6
38 33 Tehovnik Jakob 1970 Samotorica 56  0 : 27 : 31, 3  0 : 13 : 18, 9
39 28 Bartol Boštjan 1969 Samotorica 56  0 : 27 : 36, 2  0 : 13 : 23, 8
             
             
             
You are here: Home Dirka na Koreno rezultati Rezultati 2016 kolesarji