You are here: Home Dirka na Koreno rezultati

Rezultati duatlon 2017

                 
                 
                 

17. Kolesarska dirka na Koreno in 8. gorski tek na Koreno

     

Horjul, 16.9.2017

           
                 
                 
                 

Podatki o tekmi:

           

Organizator:

KK Zapravljivček

         

Obdelava podatkov:

KK Zapravljivček

         
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

Število prijavljenih: 10

           
                 
                 
                 

Razvrstitev po kategorijah:

                 
                 
                 

Ženske

             

Mesto

St. št.

Priimek in ime

Letnik

Klub/kraj

Čas tek

Čas kolo

Skupni čas

Zaostanek

1

104

Maček Tina

1984

Metrel

 0 : 27 : 10, 1

 0 : 22 : 42, 7

 0 : 49 : 52, 8

 0 : 00 : 00, 0

                 
                 
                 

Moški A (1983 in mlajši)

         

Mesto

St. št.

Priimek in ime

Letnik

Klub/kraj

Čas tek

Čas kolo

Skupni čas

Zaostanek

1

100

Likar Anej

1994

ŠD Nanos

 0 : 17 : 28, 5

 0 : 16 : 35, 9

 0 : 34 : 04, 4

 0 : 00 : 00, 0

2

106

Oblak Blaž

1991

ŠD Špik Lučine

 0 : 18 : 22, 7

 0 : 16 : 57, 6

 0 : 35 : 20, 3

 0 : 01 : 15, 9

3

111

Jereb Primož

1988

KK Zapravljivček

 0 : 18 : 42, 7

 0 : 17 : 06, 1

 0 : 35 : 48, 8

 0 : 01 : 44, 4

4

107

Rozman Anže

1988

 

 0 : 19 : 55, 3

 0 : 18 : 38, 8

 0 : 38 : 34, 1

 0 : 04 : 29, 7

5

105

Čepon Grega

1988

KK Zapravljivček

 0 : 20 : 26, 9

 0 : 19 : 10, 2

 0 : 39 : 37, 1

 0 : 05 : 32, 7

6

112

Zoubek Miha

1984

 

 0 : 21 : 08, 9

 0 : 19 : 22, 9

 0 : 40 : 31, 8

 0 : 06 : 27, 4

                 
                 
                 

Moški B (1982 in starejši)

         

Mesto

St. št.

Priimek in ime

Letnik

Klub/kraj

Čas tek

Čas kolo

Skupni čas

Zaostanek

1

101

Verčič Uroš

1975

Bambi

 0 : 18 : 57, 4

 0 : 15 : 57, 8

 0 : 34 : 55, 2

 0 : 00 : 00, 0

2

103

Petkovšek Gorazd

1965

ŠD Metrel

 0 : 19 : 59, 8

 0 : 20 : 53, 7

 0 : 40 : 53, 5

 0 : 05 : 58, 3

3

102

Detiček Edvard

1962

ŠD Bambi

 0 : 20 : 54, 8

 0 : 20 : 59, 2

 0 : 41 : 54, 0

 0 : 06 : 58, 8

                 
                 
                 

Razvrstitev - absolutno:

                 
                 
                 

Ženske:

             

Ž. abs.

St. št.

Priimek in ime

Letnik

Klub/kraj

Čas tek

Čas kolo

Skupni čas

Zaost. abs.

1

104

Maček Tina

1984

Metrel

 0 : 27 : 10, 1

 0 : 22 : 42, 7

 0 : 49 : 52, 8

 0 : 00 : 00, 0

                 
                 
                 

Moški:

             

M. abs.

St. št.

Priimek in ime

Letnik

Klub/kraj

Čas tek

Čas kolo

Skupni čas

Zaost. abs.

1

100

Likar Anej

1994

ŠD Nanos

 0 : 17 : 28, 5

 0 : 16 : 35, 9

 0 : 34 : 04, 4

 0 : 00 : 00, 0

2

101

Verčič Uroš

1975

Bambi

 0 : 18 : 57, 4

 0 : 15 : 57, 8

 0 : 34 : 55, 2

 0 : 00 : 50, 8

3

106

Oblak Blaž

1991

ŠD Špik Lučine

 0 : 18 : 22, 7

 0 : 16 : 57, 6

 0 : 35 : 20, 3

 0 : 01 : 15, 9

4

111

Jereb Primož

1988

KK Zapravljivček

 0 : 18 : 42, 7

 0 : 17 : 06, 1

 0 : 35 : 48, 8

 0 : 01 : 44, 4

5

107

Rozman Anže

1988

 

 0 : 19 : 55, 3

 0 : 18 : 38, 8

 0 : 38 : 34, 1

 0 : 04 : 29, 7

6

105

Čepon Grega

1988

KK Zapravljivček

 0 : 20 : 26, 9

 0 : 19 : 10, 2

 0 : 39 : 37, 1

 0 : 05 : 32, 7

7

112

Zoubek Miha

1984

 

 0 : 21 : 08, 9

 0 : 19 : 22, 9

 0 : 40 : 31, 8

 0 : 06 : 27, 4

8

103

Petkovšek Gorazd

1965

ŠD Metrel

 0 : 19 : 59, 8

 0 : 20 : 53, 7

 0 : 40 : 53, 5

 0 : 06 : 49, 1

9

102

Detiček Edvard

1962

ŠD Bambi

 0 : 20 : 54, 8

 0 : 20 : 59, 2

 0 : 41 : 54, 0

 0 : 07 : 49, 6

                 
                 
                 

                 

Rezultati 2017 tekači

             
             
             

8. Gorski tek na Koreno

         

Horjul, 16.9.2017

         
             
             
             

Podatki o tekmi:

         

Organizator:

KK Zapravljivček

     

Obdelava podatkov:

KK Zapravljivček

     

Podatki o progi:

         

Dolžina:

 

2,8 km

       

Višinska razlika:

350 m

       

Čas starta:

12:30

       
             
             
             

Število prijavljenih: 14

         
             
             
             
             
             

Razvrstitev po kategorijah:

             
             
             

Ženske A (1977 in mlajše)

       

Mesto

St. št.

Priimek in ime

Letnik

Klub/kraj

Čas (h:min:sek)

Zaostanek

1

109

Trček Alenka

1977

KK Zapravljivček

 0 : 26 : 07, 9

 0 : 00 : 00, 0

2

104

Maček Tina

1984

Metrel

 0 : 27 : 10, 1

 0 : 01 : 02, 2

             
             
             

Ženske B (1976 in starejše)

       

Mesto

St. št.

Priimek in ime

Letnik

Klub/kraj

Čas (h:min:sek)

Zaostanek

             
             
             

Moški A (1997 in mlajši)

       

Mesto

St. št.

Priimek in ime

Letnik

Klub/kraj

Čas (h:min:sek)

Zaostanek

             
             
             

Moški B (1996 do 1982)

       

Mesto

St. št.

Priimek in ime

Letnik

Klub/kraj

Čas (h:min:sek)

Zaostanek

1

113

Kramarič Luka

1994

B3 servis

 0 : 16 : 19, 2

 0 : 00 : 00, 0

2

100

Likar Anej

1994

ŠD Nanos

 0 : 17 : 28, 5

 0 : 01 : 09, 3

3

106

Oblak Blaž

1991

ŠD Špik Lučine

 0 : 18 : 22, 7

 0 : 02 : 03, 5

4

111

Jereb Primož

1988

KK Zapravljivček

 0 : 18 : 42, 7

 0 : 02 : 23, 5

5

107

Rozman Anže

1988

 

 0 : 19 : 55, 3

 0 : 03 : 36, 1

6

105

Čepon Grega

1988

KK Zapravljivček

 0 : 20 : 26, 9

 0 : 04 : 07, 7

7

112

Zoubek Miha

1984

 

 0 : 21 : 08, 9

 0 : 04 : 49, 7

8

110

Leben Janez

1996

Horjul

 0 : 21 : 30, 7

 0 : 05 : 11, 5

             
             
             

Moški C (1981 do 1967)

       

Mesto

St. št.

Priimek in ime

Letnik

Klub/kraj

Čas (h:min:sek)

Zaostanek

1

101

Verčič Uroš

1975

Bambi

 0 : 18 : 57, 4

 0 : 00 : 00, 0

2

108

Trček Marko

1979

KK Zapravljivček

 0 : 19 : 44, 0

 0 : 00 : 46, 6

             
             
             

Moški D (1966 in starejši)

       

Mesto

St. št.

Priimek in ime

Letnik

Klub/kraj

Čas (h:min:sek)

Zaostanek

1

103

Petkovšek Gorazd

1965

ŠD Metrel

 0 : 19 : 59, 8

 0 : 00 : 00, 0

2

102

Detiček Edvard

1962

ŠD Bambi

 0 : 20 : 54, 8

 0 : 00 : 55, 0

             
             
             

Razvrstitev - absolutno:

             
             
             

Ženske:

           

Ž. abs.

St. št.

Priimek in ime

Letnik

Klub/kraj

Čas (h:min:sek)

Zaost. abs.

1

109

Trček Alenka

1977

KK Zapravljivček

 0 : 26 : 07, 9

 0 : 00 : 00, 0

2

104

Maček Tina

1984

Metrel

 0 : 27 : 10, 1

 0 : 01 : 02, 2

             
             
             

Moški:

           

M. abs.

St. št.

Priimek in ime

Letnik

Klub/kraj

Čas (h:min:sek)

Zaost. abs.

1

113

Kramarič Luka

1994

B3 servis

 0 : 16 : 19, 2

 0 : 00 : 00, 0

2

100

Likar Anej

1994

ŠD Nanos

 0 : 17 : 28, 5

 0 : 01 : 09, 3

3

106

Oblak Blaž

1991

ŠD Špik Lučine

 0 : 18 : 22, 7

 0 : 02 : 03, 5

4

111

Jereb Primož

1988

KK Zapravljivček

 0 : 18 : 42, 7

 0 : 02 : 23, 5

5

101

Verčič Uroš

1975

Bambi

 0 : 18 : 57, 4

 0 : 02 : 38, 2

6

108

Trček Marko

1979

KK Zapravljivček

 0 : 19 : 44, 0

 0 : 03 : 24, 8

7

107

Rozman Anže

1988

 

 0 : 19 : 55, 3

 0 : 03 : 36, 1

8

103

Petkovšek Gorazd

1965

ŠD Metrel

 0 : 19 : 59, 8

 0 : 03 : 40, 6

9

105

Čepon Grega

1988

KK Zapravljivček

 0 : 20 : 26, 9

 0 : 04 : 07, 7

10

102

Detiček Edvard

1962

ŠD Bambi

 0 : 20 : 54, 8

 0 : 04 : 35, 6

11

112

Zoubek Miha

1984

 

 0 : 21 : 08, 9

 0 : 04 : 49, 7

12

110

Leben Janez

1996

Horjul

 0 : 21 : 30, 7

 0 : 05 : 11, 5

             
             
             

             

Rezultati 2017 kolesarji

             
             
             

17. Kolesarska dirka na Koreno

       

Horjul, 16.9.2017

       
             
             
             

Podatki o tekmi:

       

Organizator:

KK Zapravljivček

       

Obdelava podatkov:

KK Zapravljivček

       

Podatki o progi:

         

Dolžina:

 

5,8 km

       

Višinska razlika:

360 m

       

Čas starta:

14:00

       
             
             
             
             
             

Število prijavljenih: 25

       
             
             
             

Razvrstitev po kategorijah:

             
             
             

Ženske A (1977 in mlajše)

       

Mesto

St. št.

Priimek in ime

Letnik

Klub/kraj

Čas (h:min:sek)

Zaostanek

1

3

Opeka Aja

1979

KD Branik Maribor

 0 : 19 : 29, 6

 0 : 00 : 00, 0

2

104

Maček Tina

1984

Metrel

 0 : 22 : 42, 7

 0 : 03 : 13, 1

             
             
             

Ženske B (1976 in starejše)

       

Mesto

St. št.

Priimek in ime

Letnik

Klub/kraj

Čas (h:min:sek)

Zaostanek

             
             
             

Moški A (2002 in mlajši)

       

Mesto

St. št.

Priimek in ime

Letnik

Klub/kraj

Čas (h:min:sek)

Zaostanek

             
             
             

Moški B (2001 do 1997)

       

Mesto

St. št.

Priimek in ime

Letnik

Klub/kraj

Čas (h:min:sek)

Zaostanek

1

15

Ambrožič Aljaž

2000

 

 0 : 16 : 41, 5

 0 : 00 : 00, 0

2

11

Velkavrh Blaž

1997

 

 0 : 17 : 41, 5

 0 : 01 : 00, 0

             
             
             

Moški C (1996 do 1987)

       

Mesto

St. št.

Priimek in ime

Letnik

Klub/kraj

Čas (h:min:sek)

Zaostanek

1

5

Ljubič Luka

1988

AD hitrost

 0 : 14 : 59, 6

 0 : 00 : 00, 0

2

8

Potisk Tilen

1992

Poljane

 0 : 15 : 53, 2

 0 : 00 : 53, 6

3

13

Šetrajčič Grega

1994

3D team

 0 : 16 : 25, 9

 0 : 01 : 26, 3

4

100

Likar Anej

1994

ŠD Nanos

 0 : 16 : 35, 9

 0 : 01 : 36, 3

5

106

Oblak Blaž

1991

ŠD Špik Lučine

 0 : 16 : 57, 6

 0 : 01 : 58, 0

6

2

Glavič Miha

1989

KK Zapravljivček

 0 : 16 : 58, 5

 0 : 01 : 58, 9

7

111

Jereb Primož

1988

KK Zapravljivček

 0 : 17 : 06, 1

 0 : 02 : 06, 5

8

10

Velkavrh Jure

1993

 

 0 : 18 : 11, 6

 0 : 03 : 12, 0

9

107

Rozman Anže

1988

 

 0 : 18 : 38, 8

 0 : 03 : 39, 2

10

105

Čepon Grega

1988

KK Zapravljivček

 0 : 19 : 10, 2

 0 : 04 : 10, 6

             
             
             

Moški D (1986 do 1977)

       

Mesto

St. št.

Priimek in ime

Letnik

Klub/kraj

Čas (h:min:sek)

Zaostanek

1

1

Maček Marjan

1982

Metrel

 0 : 18 : 03, 7

 0 : 00 : 00, 0

2

112

Zoubek Miha

1984

 

 0 : 19 : 22, 9

 0 : 01 : 19, 2

             
             
             

Moški E (1976 do 1967)

       

Mesto

St. št.

Priimek in ime

Letnik

Klub/kraj

Čas (h:min:sek)

Zaostanek

1

7

Prešeren Jani

1976

PVG Gulč BTS Company

 0 : 14 : 56, 1

 0 : 00 : 00, 0

2

101

Verčič Uroš

1975

Bambi

 0 : 15 : 57, 8

 0 : 01 : 01, 7

3

12

Marolt Andrej

1971

KK Zapravljivček

 0 : 17 : 51, 0

 0 : 02 : 54, 9

             
             
             

Moški F (1966 do 1957)

       

Mesto

St. št.

Priimek in ime

Letnik

Klub/kraj

Čas (h:min:sek)

Zaostanek

1

103

Petkovšek Gorazd

1965

ŠD Metrel

 0 : 20 : 53, 7

 0 : 00 : 00, 0

2

102

Detiček Edvard

1962

ŠD Bambi

 0 : 20 : 59, 2

 0 : 00 : 05, 5

3

14

Leben Ludvik

1960

 

 0 : 21 : 50, 0

 0 : 00 : 56, 3

             
             
             

Moški G (1956 in starejši)

       

Mesto

St. št.

Priimek in ime

Letnik

Klub/kraj

Čas (h:min:sek)

Zaostanek

1

9

Oblak Vinko

1952

Rovte

 0 : 20 : 44, 7

 0 : 00 : 00, 0

2

6

Peternel Franc

1951

ŠD Sveti Urban

 0 : 21 : 29, 8

 0 : 00 : 45, 1

3

4

Bahar Milan

1938

KK Postojna

 0 : 26 : 10, 6

 0 : 05 : 25, 9

             
             
             

Razvrstitev - absolutno:

             
             
             

Ženske:

         

Ž. abs.

St. št.

Priimek in ime

Letnik

Klub/kraj

Čas (h:min:sek)

Zaost. abs.

1

3

Opeka Aja

1979

KD Branik Maribor

 0 : 19 : 29, 6

 0 : 00 : 00, 0

2

104

Maček Tina

1984

Metrel

 0 : 22 : 42, 7

 0 : 03 : 13, 1

             
             
             

Moški:

           

M. abs.

St. št.

Priimek in ime

Letnik

Klub/kraj

Čas (h:min:sek)

Zaost. abs.

1

7

Prešeren Jani

1976

PVG Gulč BTS Company

 0 : 14 : 56, 1

 0 : 00 : 00, 0

2

5

Ljubič Luka

1988

AD hitrost

 0 : 14 : 59, 6

 0 : 00 : 03, 5

3

8

Potisk Tilen

1992

Poljane

 0 : 15 : 53, 2

 0 : 00 : 57, 1

4

101

Verčič Uroš

1975

Bambi

 0 : 15 : 57, 8

 0 : 01 : 01, 7

5

13

Šetrajčič Grega

1994

3D team

 0 : 16 : 25, 9

 0 : 01 : 29, 8

6

100

Likar Anej

1994

ŠD Nanos

 0 : 16 : 35, 9

 0 : 01 : 39, 8

7

15

Ambrožič Aljaž

2000

 

 0 : 16 : 41, 5

 0 : 01 : 45, 4

8

106

Oblak Blaž

1991

ŠD Špik Lučine

 0 : 16 : 57, 6

 0 : 02 : 01, 5

9

2

Glavič Miha

1989

KK Zapravljivček

 0 : 16 : 58, 5

 0 : 02 : 02, 4

10

111

Jereb Primož

1988

KK Zapravljivček

 0 : 17 : 06, 1

 0 : 02 : 10, 0

11

11

Velkavrh Blaž

1997

 

 0 : 17 : 41, 5

 0 : 02 : 45, 4

12

12

Marolt Andrej

1971

KK Zapravljivček

 0 : 17 : 51, 0

 0 : 02 : 54, 9

13

1

Maček Marjan

1982

Metrel

 0 : 18 : 03, 7

 0 : 03 : 07, 6

14

10

Velkavrh Jure

1993

 

 0 : 18 : 11, 6

 0 : 03 : 15, 5

15

107

Rozman Anže

1988

 

 0 : 18 : 38, 8

 0 : 03 : 42, 7

16

105

Čepon Grega

1988

KK Zapravljivček

 0 : 19 : 10, 2

 0 : 04 : 14, 1

17

112

Zoubek Miha

1984

 

 0 : 19 : 22, 9

 0 : 04 : 26, 8

18

9

Oblak Vinko

1952

Rovte

 0 : 20 : 44, 7

 0 : 05 : 48, 6

19

103

Petkovšek Gorazd

1965

ŠD Metrel

 0 : 20 : 53, 7

 0 : 05 : 57, 6

20

102

Detiček Edvard

1962

ŠD Bambi

 0 : 20 : 59, 2

 0 : 06 : 03, 1

21

6

Peternel Franc

1951

ŠD Sveti Urban

 0 : 21 : 29, 8

 0 : 06 : 33, 7

22

14

Leben Ludvik

1960

 

 0 : 21 : 50, 0

 0 : 06 : 53, 9

23

4

Bahar Milan

1938

KK Postojna

 0 : 26 : 10, 6

 0 : 11 : 14, 5

             
             
             

             

You are here: Home Dirka na Koreno rezultati